Akcie a špeciálne ponuky

Priemyselné konektory ILME - CX 42 DF/DM MIXO

V máji Vám prinášame novinku od firmy ILME - CX 42 DF/DM MIXO. Naviac, Vám ku objednávke pribalíme rodinnú stolnú hru pri príležitosti blížiaceho sa Dňa detí. 
Spoločnosť ILME prináša na trh priemyselné konektory vo vysokej kvalite za priaznivé ceny so 70r. tradíciou.

ILME MIXO séria je moderná rada výkonnejších konektorov pre automatizáciu a robotiku. Konektory sú vyrábané zo samozhášacieho materiálu zosilneného sklenenými vláknami /UL - homogenizované/ s prevádzkovou teplotou od -40°C do +125°C pre špeciálne aplikácie pri teplotách do 180°C.
 
CX 42 DF/DM MIXO pólové série sú s 20% pridanou hustotou, ušetria priestor a môžu pracovať s HNM, kedy dosahujú až 10.000 opakovaní. Ak chcete vedieť viac prikladáme aj prehladový material: CX 42 DMCX 42 DF

Naviac, ak v tomto mesiaci nakúpite ľubovolné produkty značky ILME nad 300€, ku nákupu Vám pribalíme jednu z týchto troch rodinných stolných hier (podľa Vašeho výberu)↓ Pre viac informácií alebo primy dopyt ma Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. V mene tímu Elmart Vám ďakujem za Vašu priazeň a dúfam, že Vás naša májová ponuka zaujala.

Juraj Kebísek