Akcie a špeciálne ponuky

Bernstein mobilný dezinfekčný stĺp

Pre tento mesiac Vám prinášame novinku od firmy Bernstein - mobilný dezinfekčný stĺp. Osvedčená priemyselná technológia ponúka hygienickú bezpečnosť vo všetkých oblastiach.
 

Nezáleží na tom, či ide o vstupné priestory, administratívne budovy, nákupné centrá, hotely, sanitárne zariadenia alebo verejné zariadenia. S voľne stojacou hygienickou stanicou môžete dávkovač dezinfekčného prostriedku umiestniť tak, aby ho mohli pohodlne používať návštevníci / zamestnanci a poskytoval príležitosti na účinnú hygienu rúk takmer všade - najmä tam, kde nie je možná montáž na stenu.

Hygienická stanica je kompletne zmontovaná - vrátane výdajného stojanu a dosky na poznámky - a je pripravená na použitie. Chcete časti stĺpca vo vašej firemnej farbe? Bez problémov! Stačí sa pozrieť na ponuku RAL farieb alebo ma priamo kontaktovať s požiadavkou.

Pre viac informácií alebo primy dopyt ma Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. V mene tímu Elmart Vám ďakujem za Vašu priazeň a dúfam, že Vás naša májová ponuka zaujala.

Juraj Kebísek