Akcie a špeciálne ponuky

December 2023 - CELDUC

Dobrý deň,

opäť Vám predstavujeme spoločnosť celduc relais, ktorá má viac ako 40 rokov skúseností v oblasti relé, je popredným odborníkom na výrobu vysokovýkonných a polovodičových relé, ako aj magnetických snímačov, 100% Made in France. Ponúkame Vám nasledovné novinky:

Jednoduchá inštalácia, jednoduché použitie, robustné a viacúčelové.

Polovodičové relé celpac® série 2G ponúkajú kompaktné riešenie bez kompromisov v oblasti výkonu a spoľahlivosti. K dispozícii so širokou škálou možností vstupu a výstupu  s výstupom AC alebo DC. So šírkou 22,5 mm je celpac® najuniverzálnejšie relé na trhu.

Novinka - PTI92304: M12 snímač s konektorom/ NO / 300Vdc / 0,5A

PTI92304 má poniklované, mosadzné telo M12. Tento senzor priblíženia je schopný zvládnuť aplikácie vyžadujúce spoľahlivosť a môže pracovať v rôznom prostredí – vlhkosť, prach.

Vysokonapäťové SSR relé s integrovaným chladičom

Vysokovýkonné polovodičové relé. Vstupné napätie od 24 do 690 VAC s integrovaným chladičom. Tieto produkty sú dizajnované pre veľa druhov aplikácii.

Nový chladič WFF051210 (0,5 K/W) s integrovaným ventilátorom a bimetalovým termostatom

Novinka PWA21501: snímač pre okenné rámy s integrovanou uzamykacou sponou
 


Špeciálne zákaznícke produkty

Spoločnosť celduc relais vyrába 50% senzorov podľa špecifikácií zákazníkov. Ak teda máte nový projekt, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prinesieme vám prispôsobené riešenie.
Pre prehľad jednotlivých relé, snímačov a technické údaje kliknite priamo na stránku celduc.

S prípadnými otázkami o produktoch alebo o možnosti zapožičania vzoriek ma neváhajte kontaktovať priamo v odpovedi na tento email.
 
Zároveň nezabúdajte, že až do 8.12. prebehá Veľká predvianočná súťaž Elmart - zistite viac v našom októbrovom newsletteri.  

V mene tímu Elmart Vám ďakujem za Vašu priazeň a dúfam, že Vás naša decembrová ponuka zaujala.