Novinky v spoločnosti, nové produkty

Novinky

Nové zastúpenie LED2WORK

LED SVIETIDLÁ PRE PRACOVISKÁ, STROJE A PRIEMYSEL.

  • Svetlá nemeckej výroby najvyššej kvality a úrovne
  • Osvetlenie – strojov, pracovísk, výrobných hál
  • 60 000hodín svietenia
  • 14rokov pri 12hodinovej prevádzke
  • 36mesačná záruka
  • Použitie v rôznych odvetviach priemyslu
  • LED svetlá s kĺbovým ramenom, vstavané svetlá, povrchové svetlá, signalizačné svetlá, LED trubicové svetlá
  • Výroba svetiel na mieru podľa požiadaviek zákazníka

 

Nový senzor di-soric CS-60

Objavte nový optický senzor di-soric CS-60 ktorý ponúka vynikajúcu flexibilitu pre maximálnu produktivitu. Vďaka ľahkej výmene objektívu a integrovanému vysokovýkonnému osvetleniu vytvára CS-60 vynikajúci obraz z hľadiska vzdialenosti, zorného poľa a rozlíšenia. Vyrába sa vo verzií s rozlíšeniami 736 x 480 pixelov ale aj s rozlíšením 1456 x 1088 pixelov. Nástroje "Meranie" a "Čítanie 1D a 2D kódu" je možné získať samostatne alebo spoločne ako rozšírenie softvéru k štandardnému modulu (lokalizácia, detekcia, počítanie) pomocou jednoduchého licenčného modelu. Flexibilitu završuje pohodlné a logické prepojenie medzi nástrojmi a univerzálne pripojenie vďaka digitálnym vstupom, výstupom, ale aj protokolom Profinet, TCP/IP, HTTP, FTP, ReST-API k existujúcemu modulu PLC.
Odkaz na stránku výrobcu.
KNS séria kapacitných snímačov

KNS séria kapacitných snímačov

Nová rada kapacitných snímačov s potenciometrom.  Štyri typy snímačov v jednom - NO, NC, PNP, NPN.

Vlastnosti:
- prepínateľné NO/NC
- samodetekcia PNP/NPN
- zníženie času nastavenia, vďaka LED indikátorom
- veľký pracovný rozsah: 0.1 - 8 mm
- bezpečná vizualizácia vďaka 360º LED signalizácii
- oceľová konštrukcia
- nástroj pre nastavenie

Revolúcia pre spínacie procesy

Revolúcia pre spínacie procesy. Pre presné spínanie odporových záťaží s vysokou frekvenciou, napr. u vykurovacích procesov, vyvinula firma Wöhner s OMUSom novú triedu zariadení. Vďaka hybridnej technológii je elektronický spínaci proces s nízkym opotrebením prepojený s energeticky úspornou, spoľahlivou mechanickou spínacou funkciou. Spolu s nastaviteľným monitoringom prúdu, integrovanými poistkami na ochranu proti skratu, bezpečným a komfortným napájaním s technológiou adaptéra CrossLink® ponúka OMUS jedinečné výhody.
Bernstein – pracovná stanica WS-6000

Bernstein – pracovná stanica WS-6000

Stanica Bernstein WS-6000 so svojou robustnou plechovou skriňou a hliníkovým ovládacím boxom poskytuje trvalú a spoľahlivú ochranu citlivej riadiacej elektroniky v náročných výrobných prostrediach. Vibrácie, nárazy, prach alebo vlhkosť - Bernstein WS-6000 zvládne úplne všetko + imponuje svojou dobre koncipovanou a neprekonateľnou ergonómiou.

S početnými možnosťami variácií a rozsiahlym príslušenstvom, Bernstein WS-6000 je šitý na mieru pre vaše náročné aplikácie. 


Odkaz na WS-6000