Novinky v spoločnosti, nové produkty

Novinky

Nový senzor di-soric CS-60

Objavte nový optický senzor di-soric CS-60 ktorý ponúka vynikajúcu flexibilitu pre maximálnu produktivitu. Vďaka ľahkej výmene objektívu a integrovanému vysokovýkonnému osvetleniu vytvára CS-60 vynikajúci obraz z hľadiska vzdialenosti, zorného poľa a rozlíšenia. Vyrába sa vo verzií s rozlíšeniami 736 x 480 pixelov ale aj s rozlíšením 1456 x 1088 pixelov. Nástroje "Meranie" a "Čítanie 1D a 2D kódu" je možné získať samostatne alebo spoločne ako rozšírenie softvéru k štandardnému modulu (lokalizácia, detekcia, počítanie) pomocou jednoduchého licenčného modelu. Flexibilitu završuje pohodlné a logické prepojenie medzi nástrojmi a univerzálne pripojenie vďaka digitálnym vstupom, výstupom, ale aj protokolom Profinet, TCP/IP, HTTP, FTP, ReST-API k existujúcemu modulu PLC.
Odkaz na stránku výrobcu.
KNS séria kapacitných snímačov

KNS séria kapacitných snímačov

Nová rada kapacitných snímačov s potenciometrom.  Štyri typy snímačov v jednom - NO, NC, PNP, NPN.

Vlastnosti:
- prepínateľné NO/NC
- samodetekcia PNP/NPN
- zníženie času nastavenia, vďaka LED indikátorom
- veľký pracovný rozsah: 0.1 - 8 mm
- bezpečná vizualizácia vďaka 360º LED signalizácii
- oceľová konštrukcia
- nástroj pre nastavenie

Revolúcia pre spínacie procesy

Revolúcia pre spínacie procesy. Pre presné spínanie odporových záťaží s vysokou frekvenciou, napr. u vykurovacích procesov, vyvinula firma Wöhner s OMUSom novú triedu zariadení. Vďaka hybridnej technológii je elektronický spínaci proces s nízkym opotrebením prepojený s energeticky úspornou, spoľahlivou mechanickou spínacou funkciou. Spolu s nastaviteľným monitoringom prúdu, integrovanými poistkami na ochranu proti skratu, bezpečným a komfortným napájaním s technológiou adaptéra CrossLink® ponúka OMUS jedinečné výhody.
Bernstein – pracovná stanica WS-6000

Bernstein – pracovná stanica WS-6000

Stanica Bernstein WS-6000 so svojou robustnou plechovou skriňou a hliníkovým ovládacím boxom poskytuje trvalú a spoľahlivú ochranu citlivej riadiacej elektroniky v náročných výrobných prostrediach. Vibrácie, nárazy, prach alebo vlhkosť - Bernstein WS-6000 zvládne úplne všetko + imponuje svojou dobre koncipovanou a neprekonateľnou ergonómiou.

S početnými možnosťami variácií a rozsiahlym príslušenstvom, Bernstein WS-6000 je šitý na mieru pre vaše náročné aplikácie. 


Odkaz na WS-6000

Elektronický hybridný prepínač pre odporové záťaže

Elektronický hybridný prepínač pre odporové záťaže

S OMUS®, Wöhner vyvinula novú triedu zariadení pre presné spínanie vysokofrekvenčných odporových záťaží, napríklad pre vykurovacie procesy. Vďaka hybridnej technológii, elektronický proces zmeny odolný proti opotrebeniu je spojený s energeticky efektívnym, spoľahlivým mechanickým spínaním.


Detaily produktu:
Cielené zapnutie / vypnutie na nule voltov
Meracia technológia pre sledovanie nastavenej hodnoty prúdu
Poistky pre ochranu proti skratu
Ručné ovládanie na jednotke, manuálne zapínanie a úprava obmedzenia výkonu
Samo-monitorovanie zariadenia, optická signalizácia zariadenia, rovnako ako signálne kontakty
Zásuvné pripojenie pre výstup záťaže a riadiaceho vstupu

V spojení s nastaviteľným prúdovým monitorovaním integrovaných poistiek pre ochranu proti skratu a bezpečné a spoľahlivé napájanie cez technológiu CrossLink® adaptéra OMUS® poskytuje jedinečné výhody.Odkaz na OMUS