Akcie a špeciálne ponuky

Akcie

Marec, Di-Soric


logo

Dobrý deň,

Radi by sme Vám predstavili novinku od firmy di-soric: miniatúrne, optické snímače rady O-21 miniature za vynikajúce ceny. 

Vďaka minimálnym rozmerom sú vhodné na všestranné použite, hlavne do miest s obmedzeným priestorom. Rozhranie IO-link umožňuje ich jednoduchú integráciu. Vynikajúce na detekciu prítomnosti menších dielov.

Prehľad dalších hlavných benefitov O-21 Miniature:
  • Rozmery 28.1 x 8.1 x 14.4 mm
  • Kovový upevňovací prvok
  • Rozhranie IO-Link
  • Vysoká frekvencia spínania
  • Funkcia merania (OH21)
  • Dlhý dosah
Rozdelenie O-21 Miniature:

OT21 - Difúzne optické snímače
OH21 - Difúzne optické snímače s potlačeným pozadím
OR21 - Reflexné optické snímače
OS21, OE21 - Through-beam závory
Pre konkrétne parametre, technické údaje a datasheety kliknite priamo na stránku di-soric, alebo ma kontaktujte priamo v odpovedi na tento email. Naviac Vám ponúkame zapožičanie vzorky zdarma na vyžiadanie.

Zároveň pripájame aj online prehľadový katalóg firmy Elmart a dúfame, že s prípadnými otázkami o produktoch nás neváhajte kontaktovať.
 

V mene tímu Elmart Vám ďakujem za Vašu priazeň a dúfam, že Vás naša marcová ponuka zaujala
 
 

Február, Di-Soric


logo

Dobrý deň,

pre mesiac február sme si pre Vás pripravili akciovú ponuku na jeden z najpredávanejších produktov firmy di-soric, priemyselné svetlá rady MB. Naviac, ku každej objednávke nad 200€ získate nielen športový, ale aj štýlový batoh od značky ADIDAS 

Tieto výkonné LED svetlá v sérii MB rôznych rozmerov, sú v súlade s aktuálnou európskou technickou normou. Vyznačujú sa nízkou spotrebou a dlhou životnosťou dosiahnutou inteligentnou distribúciou vyžarovaného tepla. Svetlá sa dodávajú v kompaktnom puzdre s krytím IP67.

Na jednoduchú montáž sú k dispozícii magnetické držiaky a intenzitu svetla možno ovládať signálom PWM. di-soric na tieto účely ponúka aj stmievač PWM MB-DIM1.
Pre konkrétne parametre, technické údaje a datasheety kliknite priamo na stránku di-soric, alebo ma kontaktujte v odpovedi na tento email. Naviac Vám ponúkame zapožičanie vzorky zdarma na vyžiadanie.
 

V mene tímu Elmart Vám ďakujem za Vašu priazeň a dúfam, že Vás naša februárová ponuka zaujala
 


 

Inovatívná hybridná technológia MOTUS C14 od firmy Wöhner


Dobrý deň,

Pre mesiac január Vám predstavujeme inovatívnu hybridnú technológiu MOTUS C14 od firmy Wöhner Nemecko.

Novinka od firmy ILME - modul MIXO CX 36 I

Dobrý deň,

pre mesiac september sme pre Vás pripravili novinku od firmy ILME - modul MIXO CX 36 I s najvyšším počtom pólov v module MIXO. Naviac, Vám ku každej objednávke ILME produktov nad 400€ pribalíme darček športové teleskopické palice značky GABEL 🎁
 
Zariadenia, ktoré sú individuálne prispôsobené potrebám koncového zákazníka, tiež vyžadujú konektory, ktoré je možné zostaviť individuálne. Ak skombinujete výkon, signály a dáta do jedného konektora, často sa stáva, že máme nedostatok miesta na zostavenie všetkého dohromady alebo je nedostatočný počet pólov na pripojenie.

Nový modul MIXO CX 36 I v súčasnosti ponúka najvyšší počet, 36 signálnych kontaktov, vo veľkosti iba jednej modulovej jednotky (1 ME).
  • Technika spájania krimpovaním, pre maximálnu prevádzkovú bezpečnosť a spoľahlivosť s krimpovacími kontaktmi rady CI / SI (4A) pre káble od 0,08 - 0,52 mm² (AWG 28-20)
  • 44% vyšší počet kontaktov v porovnaní s predchádzajúcim maximálnym štandardom CX 25 I (25-pólový)
  • Vhodné pre inštalácie podľa triedy ochrany 3 „bezpečnostné veľmi nízke napätie“ vďaka menovitému napätiu 32V
  • Dokonale sa hodí k viac ako 70 ďalším modulom v modulárnom systéme ILME MIXO
Ak chcete získať ďalšie technické informácie, kliknite na prehľadový katalóg konektorov 2020 alebo ma priamo kontaktujte s Vašimi otázkami. 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 

V mene tímu Elmart Vám ďakujem za Vašu priazeň a dúfam, že Vás naša septembrová ponuka zaujala
 

Bernstein mobilný dezinfekčný stĺp

Pre tento mesiac Vám prinášame novinku od firmy Bernstein - mobilný dezinfekčný stĺp. Osvedčená priemyselná technológia ponúka hygienickú bezpečnosť vo všetkých oblastiach.

Zľava 25% pri nákupe ľubovolných konektorov od firmy ILME.

Dobrý deň,


pre mesiace jul a august sme pre Vás pripravili zľavu 25% pri nákupe ľubovolných konektorov od firmy ILME.

Zároveň si Vás dovoľujeme informovať o novinke nielen pre automotive zameranie: 

Paralelné prepojovacie mostíky CR BDSH sú technologickým riešením na rastúci dopyt používania senzorov a aktuátorov v automatizácii zložitých výrobných procesov. Výrazne znižuje čas potrebný na inštaláciu a kabeláž.

 

Mostíky CR BDSH, inštalované na konektoroch série ILME CDSH, znižujú počet pripojení vo vnútri ovládacieho panela.


Kombinácia paralelného pripojenia aplikovaného na technológiu ILME SQUICH® bez nástrojov, vylučuje potrebu zapojenia každého senzora / aktuátora individuálne a tým sa znižuje celkový pracovný čas a náklady: je potrebný iba jeden vodič, všetky ostatné sú posunuté paralelne prepojovacím mostíkom CR BDSH.

 

Nová séria CR BDSH je k dispozícii v dvoch farbách - modrá a zelená, označená príponami A a G .

 Smaltovaný izolačný povlak umožňuje elektrickú výkonnostnú triedu podľa EN / IEC 61984 - 50 V 0,8 kV 3.

Ak chcete získať ďalšie technické informácie, kliknite na  2020 Products catalogue , pozrite video a product datasheets.

 
 


V mene tímu Elmart Vám ďakujem za Vašu priazeň a dúfam, že Vás naša augustová ponuka zaujala

 

Laserové vidličkové svetelné závory od značky di-soric

Pre tento mesiac sme si pre Vás pripravili novinku v oblasti senzorovej techniky značky di-soric. Uvádzacia cena = 50% zľava.

Priemyselné konektory ILME - CX 42 DF/DM MIXO

V máji Vám prinášame novinku od firmy ILME - CX 42 DF/DM MIXO. Naviac, Vám ku objednávke pribalíme rodinnú stolnú hru pri príležitosti blížiaceho sa Dňa detí. 

Nové Capusy: 3-pólové odpínače + N, 16A-160A

Pre mesiac marec sme si pre Vás opäť pripravili novinky od nemeckého výrobcu značky Wöhner, za špeciálne uvádzacie ceny.

Naviac, ku každej objednávke nad 300€ Vám zašleme praktickú sadu základných vzoriek značky Wöhner ako darček 🎁

Poistky a poistková technika Wöhner

V mesiaci február Vám predstavujeme viaceré prevedenia poistiek a poistkovej techniky od nemeckého výrobcu firmy Wöhner. Naviac, pri nákupe od tejto značky sme si pre Vás pripravili dva rôzne valentínske darčeky ⇩

Di-soric výpredaj

Pre mesiac december sme si pre Vás pripravili štedrú ponuku od značky di-soric - veľký koncoročný výpredaj snímacej techniky

Kompletnú ponuku produktov so zľavou až -90% nájdete v nasledovnej tabulke: di-soric výpredaj (doručenie možné v priebehu 24h)